Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
agencja reklamy

agencja reklamy

agencja interaktywna


Komisja Etyki Reklamy rozpatrywała skargi na reklamę zewnętrzną usług serwisu samochodowego Automobile Service z Gliwic, na której obok danych firmy umieszczono zdjęcie wyzywająco i skąpo ubranej młodej kobiety oraz hasło „My się Tobą zajmiemy”. Dla mnie to żenada ale co się będę kłocic, nie ma po co i co. Przyznam się,że jakby w moim mieście była praca, to bym nawet się nie wahała żeby wrócić, ale póki co to tylko Urząd pracy by mnie czekał i tak od wielu wielu lat.


Likwidacja lease wdowich, zmiana systemu lease na system kapitałowy, czyli propozycja dla młodych po wypadku - renty w wysokości np. 50 zł. Emeryci dostaną w 2012 r. podwyżki w ramach waloryzacji w wysokości 68 zł, ale dołożą do greckich, włoskich, portugalskich emerytur ładnych kilka tysięcy (7 mld europomocy w ramach składki do MFW dla europejskich bankrutów).


Seriale animowane i fabularne w Disney Junior to mieszanka niebywałych opowieści, postaci uwielbianych przez dzieci oraz nauki, łącznie z takimi agencja rekalmowa zagadnieniami jak podstawy matematyki, umiejętności językowe, zdrowe odżywianie i styl życia, interakcja społeczna czy rozwój emocjonalny.


Ten kanał to doskonały wybór dla kobiet, które szukają inspiracji i doceniają wielorakie aspekty życia, same nieustająco starając się znaleźć harmonię pomiędzy ich codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu.


Reklama przekonuje, że wystarczy jeden darmowy sms, aby mieć szansę na wygranie nawet pół miliona złotych. Nie wspomina, że jest to łańcuszek, który wymaga wysyłania sms-ów każdy po four zł z groszami. OnetIntext to reklama kontekstowa dobrze dopasowana do treści serwisu, w którym jest emitowana, co przekłada się bezpośrednio na jej efektywność. OnetIntext Brand to reklama łącząca kontekstowe dopasowanie do treści artykułu oraz duże możliwości graficznych form reklamowych.


Głosuj (0)

fagnecjareklamowawroclaw4 12:57:19 1/02/2015 [Powrót] Komentuj
+Book
Księga Gości
Dodaj do Księgi

Writings: 0


+About

Strona Główna

Dodaj do Ulubionych

You are 2164 ninja


+Site+Archives
2015
Luty+Friends+Links